MEDICLEAN 530 PIANKA CZYSZCZENIE...

MEDICLEAN 530 PIANKA CZYSZCZENIE GRILLA PIEKARNIKA

MEDICLEAN 530 PIANKA CZYSZCZENIE GRILLA PIEKARNIKA

Aktywna pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni.

Gotowa do użycia pianka do odtłuszczania i czyszczenia przypalonych powierzchni

Do piekarników, rożnów, grilli, rusztów, kuchni gazowych i elektrycznych, komór wędzarniczych, kominków

Najskuteczniej działa na powierzchniach podgrzanych do temp. 50˚C

Pojemność: 500ml

02054
11,99 zł
Brutto

 

Sposób użycia: Nanieść na zabrudzoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza i pozostawić na ok. 2-5 min. Przetrzeć gąbką lub doczyścić szczoteczką. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń czynność powtórzyć. Spłukać powierzchnię czystą wodą. Pozostawić do wyschnięcia. Do osiągnięcia lepszego efektu oraz przyspieszenia procesu czyszczenia zaleca się podgrzanie powierzchni do temperatury ok. 50˚C.

Skład: Wodorotlenek potasu, D-Glukopiranoza, oligomery, glikozydy decylowo oktylowe, <5% polikarboksylany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne

Opakowanie: butelka 500 ml ze spryskiwaczem

Zastosowanie: Gotowy do użycia silnie działający preparat w formie pianki do usuwania tłustych, zapieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Zalecany do czyszczenia grilli, piekarników, rożen, rusztów, kuchni gazowych i elektrycznych, kominków, komór wędzarniczych itp. Nie stosować na aluminium.

Pojemność
500 ml
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.