MEDICLEAN 210 KONCENTRAT UNIWERSALNY...

MEDICLEAN 210 KONCENTRAT UNIWERSALNY Z. HERBATA 5L

Preparat do codziennego mycia wszelkich powierzchni zmywalnych: meble, okna, drzwi, ściany, podłogi i innych.

  • Uniwersalny koncentrat do wszystkich powierzchni wodoodpornych
  • Do tworzyw sztucznych, powierzchni lakierowanych, płytek ceramicznych, marmuru, szkła, mebli, okien, drzwi i innych
  • Nie zostawia smug, nadaje właściwości antystatyczne i delikatny połysk
  • Przeznaczony do mycia ręcznego
  • 1 l koncentratu = do 400 l roztworu roboczego
  • Zapach zielonej herbaty
02038
44,99 zł
Brutto

 

Sposób użycia: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością dodatkowo spłukać wodą o jakości wody pitnej.

Skład:  <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (alergenne substancje zapachowe: alpha- ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL), METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Opakowanie: butelka 5L

Zastosowanie: Uniwersalny preparat do codziennego stosowania na różnych powierzchniach wodoodpornych takich jak: powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, szkło, drzwi i okna oraz meble itp. Nie pozostawia smug. Nadaje delikatny połysk i przyjemny zapach oraz właściwości antystatyczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz chroni powierzchnię przed zabrudzeniem. Produkt może być stosowany w zakładach przetwórstwa spożywczego, również na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Tylko do użytku profesjonalnego.

Zapach: Zielona herbata

Pojemność
5 L
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.