DOLPHIN ŻEL DO DEZYNFEKCJI WC do...

DOLPHIN ŻEL DO DEZYNFEKCJI WC do toalet Antybakteryjny 5L

Żel przeznaczony do mycia i dezynfekcji WC i urządzeń sanitarnych

• Skutecznie usuwa osady i naloty organiczne
• Dezynfekuje, działając bakterio i grzybobójczo
• Aktywny chlor eliminuje nieprzyjemne zapachy
• Nie uszkadza ceramiki, emalii i armatury

Obecnie brak na stanie
29,99 zł
Brutto

 

Zastosowanie:

Żel przeznaczony do mycia i dezynfekcji WC i urządzeń sanitarnych - muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, umywalek, wanien, kabin prysznicowych i brodzików. Produkt ma działanie bakterio i grzybobójcze. Produkt może być stosowany na wszelkich powierzchniach emaliowanych, metalowych i chromowanych - armatura, oraz z tworzyw sztucznych.

Sposób użycia:

Nanieść na powierzchnię i/lub rozprowadzić gąbką, szmatką. Pozostawić na 15 minut, a następnie obficie spłukać wodą. Zalecany do doczyszczania uszczelnień silikonowych urządzeń oraz spoin glazury ściennej. Skutecznie usuwa osady i naloty organiczne zapobiegając ich ponownemu powstawaniu. Aktywny chlor eliminuje nieprzyjemne zapachy.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

Typ
żel
Liczba sztuk
1
Pojemność
5 L
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.