Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm S Abena 100 szt

03568

Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm S Abena 100 szt

03568
  • Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm S Abena 100 szt
Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm S Abena 100 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
12,99 zł
netto 12.03 zł (VAT 8%)

Producent
Abena
Cecha-Rozmiar
M
Surowiec
lateks

Rękawice lateksowe pudrowane Abena

Rękawice lateksowe pudrowane Abena to doskonały wybór dla różnorodnych zastosowań. Zapewniają nie tylko ochronę, ale również wygodę użytkowania, co sprawia, że są idealne dla różnych branż. Warto zwrócić uwagę na ich wszechstronne zastosowanie, zarówno w laboratoriach, zakładach farmaceutycznych, jak i w lecznictwie szpitalnym czy otwartym. Rękawice są również polecane w przemyśle spożywczym, BHP, fryzjerstwie, kosmetologii oraz w salonach tatuażu.

Produkt spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy o Wyrobach Medycznych 93/42/EEC, co świadczy o jego wysokiej jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników, którzy mają kontakt z materiałami potencjalnie zakaźnymi, ponieważ rękawice stanowią doskonałą barierę ochronną przed wirusami oraz krwiopochodnymi patogenami.

Jedną z kluczowych zalet tych rękawic jest brak zawartości tiomoczników, tiuramów i tiazoli, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii u użytkowników. Dodatkowo, nasze rękawice są pudrowane skrobią kukurydzianą, co dodatkowo ułatwia ich zakładanie i zapewnia komfort użytkowania. Dzięki niskiej zawartości pudru minimalizujemy potencjalne podrażnienia skóry.

Rękawice lateksowe Abena są również odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym, gdzie wymagana jest szczególna higiena i ochrona przed kontaminacją. Ich powierzchnia jest gładka lub matowa, co zależy od preferencji użytkownika, zapewniając komfort i pewny chwyt.

Rękawice dostępne są w praktycznych opakowaniach po 100 sztuk, co ułatwia korzystanie z nich w codziennej pracy. Opakowania dostępne w rozmiarach od S do XL.

Wybierz rękawice lateksowe pudrowane Abena rozm S, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom ochronę i komfort podczas wykonywania różnorodnych zadań. Nasz produkt jest nie tylko zgodny z najwyższymi normami jakości, ale także dostosowany do różnych branż, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla wielu użytkowników.