Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm M Abena 100 szt

03569

Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm M Abena 100 szt

03569
  • Obecnie brak na stanie
  • Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm M Abena 100 szt
Rękawiczki lateksowe pudrowane rozm M Abena 100 szt
Obecnie brak na stanie
16,99 zł
netto 15.73 zł (VAT 8%)

Producent
Abena
Cecha-Rozmiar
M
Surowiec
lateks
Cechy
Pudrowane

Rękawice lateksowe pudrowane Abena rozm. M 100 szt

Rękawice lateksowe pudrowane Abena w rozmiarze M to doskonałe rozwiązanie dla wielu zastosowań. Przeznaczone są do użytku w laboratoriach, zakładach farmaceutycznych, lecznictwie szpitalnym i otwartym, a także w przemyśle spożywczym, BHP oraz w branżach fryzjerstwa, kosmetologii i salonach tatuaży.

Nasz produkt spełnia wymagania Europejskiej Dyrektywy o Wyrobach Medycznych 93/42/EEC, co potwierdza jego wysoką jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa. Rękawice stanowią doskonałą barierę ochronną przed wirusami oraz krwiopochodnymi patogenami, dlatego zalecane są dla wszystkich użytkowników, którzy mają kontakt z materiałami potencjalnie zakaźnymi.

Jednym z kluczowych atutów naszych rękawic jest brak zawartości tiomoczników, tiuramów i tiazoli, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii u użytkowników. Dodatkowo, rękawice są pudrowane skrobią kukurydzianą, co ułatwia ich zakładanie i zapewnia komfort noszenia.

Rękawice lateksowe Abena są również odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym, gdzie wymagana jest szczególna higiena i ochrona przed kontaminacją. Ich powierzchnia może być gładka lub matowa, w zależności od preferencji użytkownika, co zapewnia pewny chwyt i wygodę podczas pracy.

Pamiętaj, że nasze rękawice dostępne są w praktycznych opakowaniach po 100 sztuk, co ułatwia ich codzienne użytkowanie. Ponadto, oferujemy różne kolory, takie jak biały i niebieski, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas pracy, wybierając rękawice lateksowe pudrowane Abena rozmiar M. Dzięki ich wysokiej jakości oraz wszechstronnym zastosowaniom, stanowią niezastąpione narzędzie w codziennych zadaniach.